ATELIÉR JÁ

Pracujeme s klasickými formami, tektonikou, materiály a lidmi.
Zakládáme si na častém osobním kontaktu s klientem, kdy se řeší každá věc od proporcí po trubky. K tomu je vždy jeden člověk ze strany architekta, který je u projektu od začátku do konce, vymýšlí, kreslí, jedná.

SLUŽBY

Věnujeme se různým projektům. Rodinné domy, vily, přístavby, přestavby, vestavby a kolny, ale i malá města a vesničky. Zpracováváme všechny fáze projektu, chceme dělat projekt od začátku do konce, včetně dohledu na realizaci. Když je třeba, sdružujeme se dalšími kolegy v duchu svobodného povolání.

C.V.

Jiří Žid vystudoval architekturu na FATUL v Liberci. V architektuře pracuje od roku 2005 (3 roky praxe v ateliéru SIAL Liberec, soukromé zakázky s kolegy, soutěže atd, ...).
Jsem milovník opery a klasické hudby, především již ale hudby nové, jízdy na historickém motocyklu JAWA 250 kývačka, architektonického cestování. Poslední dobou se rozjíždí také aktivní občanský život. Dále pracuji jako knihovník v Knihovně Fakulty umění a architektury TUL a asistent v ateliéru prvního ročníku. Mám velmi rád kavárny.
Motto: Nikam se necpu, nikam nekandiduji, a to je dobré. V duchu Závišovy písně Marie
C.V. | blog židkafé